Kontakta oss

Växel


035 – 444 10
info@drivmedelsteknik.se

Öppettider:
Mån-fred 8-16
Lunch 12-13

Felanmälan – Service


035 – 444 10
Dygnet runt, året om

Felanmälan – Larm


035 – 26 11 000

Fakturauppgifter


Drivmedelsteknik AB
Sune Sågares väg 7
313 96 Simlångsdalen

Org nr: 556364-1132

Vi ser helst att ni skickar .pdf faktura på
efaktura@drivmedelsteknik.se

Medarbetare

Peter Aronsson

Vd

035-2611003
0702-589803
peter@drivmedelsteknik.se

Niclas Söderlund

Projektledare – Nybyggnation, El-, larm- och övervakningsinstallationer, Nya koncept

035-26 11 001
0705-299101
niclas@drivmedelsteknik.se

Jens Nissen

Projektledare – Drivmedel

073-6621173
jens@drivmedelsteknik.se

Anders Friström

Projektledare – Kalkyl / Offert, Elbehörighet

035-2611005
0703-223108
anders@drivmedelsteknik.se

Kristina Jansson

Ekonomi / Administration

035-2611004
kristina@drivmedelsteknik.se

Hanna Andersson

Projektadministration / Serviceansvarig

035-2611006
hanna@drivmedelsteknik.se

Magnus Johansson

Tekniskt Ansvarig – Drivmedel, Yttre VA & Läckagesökning

035-2611008
0703-223067
magnus@drivmedelsteknik.se

Max Andreasson

Lager / Larm- & Kamerasupport

035-2611009
0720-780445
max@drivmedelsteknik.se